Haemme tuntiohjaajia seuramme harrasteryhmiin

Voimisteluseura Kieppi ry hakee tuntiohjaajajia telinevoimistelun harrasteryhmiin

Haemme iloiseen valmentajatiimiimme tuntiohjaajia ohjaamaan lasten ja nuorten voimistelutunteja Töölön Kisahallille. Tuntiohjaajan toimenkuvaan kuuluvat tuntien suunnittelu sekä ohjaus yhdessä valmentajaparin kanssa. Lisäksi tuntivalmentajamme ovat mukana seuran tapahtumissa, kilpailuissa sekä kehittämässä seuratoimintaa.

Olet hakemamme henkilö, mikäli olet oma-aloitteinen, innostava sekä kannustava ja työskentely lasten parissa on lähellä sydäntäsi. Omaat liikunnallisen taustan ja olet kiinnostunut voimistelutuntien ohjaamisesta. Perehdytämme valitut ohjaajat tehtäviin.

Työajat painottuvat pääsääntöisesti iltoihin sekä viikonloppuihin. Palkkaus määräytyy kokemuksen ja koulutustaustan mukaan. Työt alkavat sopimuksen mukaan ja paikat täytetään heti sopivien ohjaajien löydyttyä.

Jos tunnet olevasi hakemamme henkilö iloiseen ja energiseen valmentajajoukkoomme niin lähetäthän avoimen hakemuksesi sekä kuvallisen CV:n sähköpostitse osoitteeseen tytti.tuunainen@kieppi.org.

Lisätietoja:

Tytti Tuunainen
040 4125035 (arkisin 9-16)
tytti.tuunainen@kieppi.org

Seurakoordinaattori ja harrastetoiminnan
vastuuvalmentaja

Voimisteluseura Kieppi ry

Voimisteluseura Kieppi ry | 040-4125035 | kieppi@kieppi.org