Seuran ylimääräinen kokous

Voimisteluseura Kieppi ry:n hallitus kutsuu koolle seuran ylimääräisen kokouksen perjantaiksi 29.1.2020 klo 18.00.

Kokouksessa on päätösasiana STVK:n, Alppilan Salamoiden ja Voimisteluseura Kiepin fuusioon liittyvä Voimisteluseura Kieppi ry:n purkaminen (ensimmäinen käsittely). Kiepin sääntöjen mukainen toinen purkamispäätös käsitellään Kiepin virallisen kevätkokouksen yhteydessä viimeistään 31.4.2021.

Kokous järjestetään Arkkitehtuuritoimisto Valvomo Oy:n tiloissa (Kalevankatu 3 B 9) ja etänä ZOOMissa. Pandemiarajoitusten takia kokoustilassa voi olla enintään kymmenen osallistujaa, joten suosittelemme vahvasti etäosallistumista.

Kokoukseen ilmoittautuminen ja kokouslinkin tilaaminen tehdään sähköpostitse osoitteeseen kieppi@kieppi.org viimeistään 27.1.2021 aikana.

Kun olet ilmoittautunut, sinulle toimitetaan kokouslinkki ja kokoukseen liittymisohjeet sähköpostilla.

Tervetuloa!

netvisor_logo_2019_RGB

Voimisteluseura Kieppi ry | 040-4125035 | kieppi@kieppi.org